Szukasz pracy

Nauczyciele pracujący w szkole Lucky Language są pełni pasji i zaangażowania. Ich entuzjastyczne i profesjonalne podejście do ucznia sprawi, że nauka stanie się przyjemnością i da każdemu wiele satysfakcji.

Pracujemy wyłącznie z nauczycielami, którzy posiadają doświadczenie w uczeniudanego przedmiotu, charakteryzują się ponadprzeciętnym poczuciem humoru oraz otwartością na nowych ludzi. Te wszystkie cechy zebrane razem, kształtują wyjątkową atmosferę, jaka panuje podczas zajęć w szkole Lucky Language.

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają doskonałą znajomośćswojego przedmiotu oraz wysokie kwalifikacje potwierdzone dyplomem ukończenia wyższej uczelni.

PRACA:
    Lektor języka angielskiego Lucky Language poszukuje entuzjastycznych i pełnych pasji lektorów języka angielskiego. CV prosimy przesyłać na adres biuro@lucky-language.pl

PRACA:
    Poszukujemy nauczycieli następujących przedmiotów:

język polski

fizyka

chemia

język niemiecki

język francuski

CV prosimy przesyłać na adres biuro@lucky-language.pl