Lucky Language Opole”,
Ekspert w nauczaniu
728 457 032

77 553 11 44

biuro@lucky.edu.pl

Angielski dla dorosłych na rok szkolny 2017/2018


Ruszyła już rekrutacja na rok szkolny 2017/2018. Lucky Language zaprasza na kursy komunikacyjne – języka angielskiego od poziomu A1 do C1 oraz Business English.

Program nauczania został przygotowany z myślą o osobach, które zamierzają nauczyć się mówić w sytuacjach życia codziennego, podczas podróży, w restauracjach, hotelach czy w sytuacjach biznesowych związanych z pracą.

 

Na kursantów czeka 8 miesięcy nauki podzielonej na dwa semestry. Słuchacze nauczą się wykorzystywać słownictwo dotyczące pracy oraz życia codziennego, a także reagować w trudnych sytuacjach zawodowych. Kurs odbywać się będzie w kameralnych grupach 5-8 osób.

Dla naszych uczniów przygotowaliśmy kurs w którym znajdziecie prawdziwe materiały źródłowe BBC, artykuły i materiały audio, ćwiczenia gramatyczne, rozbudowaną część poświęconą wymowie, zdjęcia pomagające skutecznie i atrakcyjnie wprowadzić temat zajęć i zachęcić uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach,

Korzystając z książek renomowanego wydawnictwa językowego Pearson uczniowie podczas kursu mogą korzystać z platformy e-learningowej MyEnglishLab pomagającej w łatwy sposób śledzić i mierzyć postępy uczniów.

Zalety naszego kursu:

  • kompleksowe podejście do rozwoju wszystkich sprawności językowych,
  • silny nacisk na ocenę, mierzenie postępów i informację zwrotną dla słuchaczy,
  • podcasty BBC z wywiadami przeprowadzonymi na ulicach Londynu, umożliwiające osłuchanie się z autentycznym językiem i naukę interakcji w codziennych sytuacjach komunikacyjnych,

 

Lekcje 2 x 60 minut tygodniowo 
- 120 godzin lekcyjnych,

- 90 spotkań,

- 45 tygodni nauki 

- 5400 minut zajęć
- darmowe materiały dydaktyczne, 

- nadzór metodyka nad procesem nauczania,
- Certyfikat.

KOSZT MIESIĘCZNY KURSU: 200,00 zł brutto

 

Przy zapisie do 30 czerwca 2017 cena: 180,00 zł brutto/miesiąc


Galeria zdjęć:

  • Angielski dla dorosłych na rok szkolny 2017/2018