Angielski dla dzieci i młodzieży

Połącz naukę swojego dziecka z doskonałą zabawą i atmosferą podczas zajęć w Lucky Language, który jest ekspertem w nauczaniu. Zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 1-4 i 5-8 na kursy językowe od nowego roku szkolnego 2017/2018.

Rekrutacja trwa do 10 lipca 2017, a na naszych uczniów czeka specjalna oferta. Zajęcia językowe bazujące na autorskich programach prowadzone są w małych grupach liczących do 8 osób.

Dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy kursy wykorzystujący naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy między przedmiotowe. Wiedza podczas naszych lekcji przekazywana jest w przystępnej formie zabawy, która staje się początkiem pasjonującej przygody z językami obcymi.

Podczas nauki nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności XXI wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie.

Dla uczniów klas 5-8 mamy wyjątkowe zajęcia, podczas których Twoje dziecko zdobywa solidne podstawy i doskonali swoje kompetencje językowe, pragnąc w naturalny sposób poszerzać zasób słownictwa, wiedzę o kulturze i zwyczajach krajów anglojęzycznych. Mocnym atutem naszych kursów jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning).

Kursy w Lucky Language prowadzone są w oparciu o najlepsze książki wydawnictwa Pearson, które potrafią aktywizować uczniów zarówno pod względem umiejętności czytania, słuchania, mówienia jak i pisania. Dodatkowe zasoby online umożliwiają samodzielną naukę w domu oraz korzystanie z programów i filmów tematycznych przy każdym rozdziale książki.

- lekcje 2 x 60 min tygodniowo,

-zajęcia od października do końca czerwca,

- opieka metodyka,

- darmowe dodatkowe materiały dydaktyczne,