Język angielski dla każdego w Lucky

Duże zainteresowanie językiem angielskim to nie moda, lecz potrzeba naszych czasów. Czy tego chcemy, czy nie, angielski stał się językiem uniwersalnym i aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym lub biznesie, powinno się znać angielski, co najmniej na poziomie B2, czyli takim, który pozwala na globalną komunikację.

W Polsce, język angielski, coraz częściej nauczany jest już od najmłodszych lat. W dzisiejszych czasach naukę zaczynamy już od przedszkola, następnie uczymy się angielskiego w szkole podstawowej,
gimnazjum i w szkole średniej. Na każdym etapie sprawdzani jesteśmy z naszej wiedzy, podczas egzaminów, które pozwalają dostać się do wymarzonej szkoły, na studia, lub podczas rekrutacji, kiedy chcemy zdobyć ciekawszą, lepiej płatną pracę.

- Po mniej lub bardziej udanych próbach samodzielnej nauki postanowiłam zainwestować w kurs języka angielskiego i teraz wiem, że to była bardzo dobra inwestycja. Polecam osobom, które chcą zacząć mówić po angielsku w pracy! Oni nie tylko uczą angielskiego ale pomagają przełamać barierę językową - mówi Pani Renata, uczestniczka kursu języka angielskiego w Lucky Language.

- Nie ma co się rozpisywać, jeśli chcesz się dobrze przygotować do matury, czy jakiegokolwiek egzaminu, lub po prostu potrzebujesz pomocy w szkole, to nie będziesz zawiedziony. Moja ustna chociażby na 100% - przygotowywał mnie Lucky Language. Luźna atmosfera i pełne zawodowstwo - mówi Tymek, maturzysta 2013.

Lucky Language to 8 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanych uczniów oraz tych, którzy chcą nauczyć się języka biznesu. Wąska specjalizacja w języku angielskim, pozwala na maksymalne zaangażowanie szkoły w naukę języka oraz dobranie najlepszej formy, jaką jest metoda komunikacyjna, angażująca ucznia w naukę nie tylko podczas zajęć ale i poza nimi.

Małe grupy, 6-10 osób, dają możliwość dostosowania się do potrzeb i wymagań uczniów, którzy rozpoczynają swoją naukę z Lucky Language. Co więcej, intensywna nauka - 2 x 90 minut tygodniowo, szybko przynosi pożądane efekty, jakimi mogą być lepsze oceny w szkole, swobodna komunikacja oraz porozumiewanie się z partnerami biznesowymi. Nauka prowadzona jest również w formie korepetycji, czyli zajęć indywidualnych, podczas których cała uwaga lektora, skierowana jest na indywidualnego ucznia.

Atmosfera, jaka panuje podczas zajęć w szkole Lucky Language
jest wyjątkowa, ponieważ zajęcia prowadzone są wyłącznie przez lektorów, dla których nauka języka angielskiego jest pasją. Wszyscy posiadają doświadczenie w uczeniu języka angielskiego oraz charakteryzują się otwartością na nowych ludzi i poczuciem humoru.

- Nauka w Lucky Language to sukces w każdej dziedzinie - mówi Łukasz Strzelecki, dyrektor szkoły. Zapraszamy do naszej szkoły w Opolu przy ulicy Reymonta 18 na 3 piętrze. Jest to najlepsze miejsce do prowadzenia zajęć, w ścisłym centrum przy dworcu PKP, PKS i przystanku autobusowym. To pozwala na optymalne wykorzystanie czasu naszych uczniów.

- Język angielski jest językiem międzynarodowym. Używa go coraz więcej osób i coraz więcej miejsc wymaga znajomości tego języka. Warto zadać sobie też pytanie, po co chcesz nauczyć się języka angielskiego? Powodów jest wiele. Studia, lepsza praca, porozumienie się z obcokrajowcami, żeby zdać maturę, egzamin czy kolokwium, zostać informatykiem lub np. oglądać filmy w oryginale.

- Oferta Lucky Language skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych przygotowujących się do zdania egzaminu z języka angielskiego, uczniów szkół średnich, którzy na maturze wybierają angielski jako język obcy. Zajmujemy się również nauczaniem dorosłych i prowadzimy zajęcia Business English dla firm oraz pracowników, którzy chcą podnosić swoje kompetencje językowe.

- Najważniejsze w Lucky Language jest zadowolenie naszych słuchaczy, których angażujemy w proces nauki poprzez ciekawe zajęcia, jak również poprzez projekty, które uczniowie realizują samodzielnie.

- Chciałbym zaprosić do nauki w Lucky Language od nowego roku szkolnego 2014/2015 - kończy Łukasz Strzelecki, dyrektor szkoły i tłumacz języka angielskiego.

oraz cennik Lucky Language dostępne są na www.lucky-language.pl.