Język angielski i warsztaty artystyczne dla dzieci

Już od 1 sierpnia zapraszamy wszystkie dzieci przedszkolne na zajęcia językowe oraz warsztaty artystyczne prowadzone w języku obcym w LUCKY LANGUAGE Opole przy ul. Reymonta 18.

Zajęcia prowadzone w naszej szkole aktywnie rozwijają zdolności językowe, pobudzają współpracę zespołową oraz ćwiczą zdolności manualne dzieci. Uczniowie na naszych kursach są kreatywni, bawią się rozwijając zdolności kojarzenia sytuacji i zjawisk. Uczestnicy zajęć mają możliwość zrealizowania swoich najbardziej fantastycznych pomysłów, tworząc niepowtarzalne „dzieła sztuki”, podczas zajęć łączących zabawę z edukacją.

Każde zajęcia to nowy, ciekawy i z pewnością kreatywny temat dla Twojego dziecka, które z przyjemnością będzie wracało na warsztaty i lekcje i wynosiło z nich głowę pełną pomysłów i wiedzy.

Lucky Language - Opole ul. Reymonta 18

Tel. 728 457 032

Tel. 77 553 11 44

www.lucky-language.pl

W naszej ofercie strefy KID ZONE znajdą Państwo:

- Lucky KID - zajęcia językowe dla dzieci w wieku 3-6 lat (zajęcia 2 x 45 minut tygodniowo)

- Lucky KID & ART - zajęcia językowe oraz warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat (zajęcia 2 x 45 minut tygodniowo)

- Lucky ART - warsztaty artystyczne prowadzone w języku angielskim dla dzieci w wieku 3-6 oraz 7-11 lat (10 zajęć x 60 minut)

- Lucky JUNIOR - zajęcia językowe dla uczniów szkoły podstawowej klasy 1-3 (zajęcia 2 x 60 minut tygodniowo)

- Lucky JUNIOR EXTRA - zajęcia językowe prowadzone wraz z realizowanymi projektami oraz systemem e-learningowym - klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej (zajęcia 2 x 60 minut tygodniowo)

- Lucky JUNIOR CULTURE - zajęcia językowe zawierające elementy kultury brytyjskiej, USA, Nowej Zelandii, Kanady oraz Australii - klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej (zajęcia 2 x 60 minut tygodniowo)

Nasze zajęcia polegają na:

- działaniu twórczym poprzez zabawę,

- treningu zdolności manualnych

- poznawaniu nowych kultur,

- poznawaniu nowych technik plastycznych

- pobudzaniu kreatywnego myślenia

- eksperymentowaniu z fakturą, kolorami oraz kształtami,

Prowadzimy również indywidualne zajęcia artystyczne, rysunku oraz malarstwa dla uczniów przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Baw, ucz się i rośnij z Lucky Language. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: Tel. 728 457 032

Tel. 77 553 11 44

HONORUJEMY KARTĘ „OPOLSKA RODZINA” - 10% na wszystkie kursy oraz zajęcia dla dzieci oraz rodziców.

• Język angielski i warsztaty artystyczne dla dzieci