Zapraszamy do zapoznania się z Pearson Readiness Test

Zapraszamy do zapoznania się z Pearson Readiness Test - wygodnym i szybkim testem online, który pomaga określić gotowość do certyfikowanego egzaminu językowego. Test analizuje obszary wiedzy i umiejętności, wskazując konkretne kroki do dalszego rozwoju.

Dla osób od 14 roku życia, test dostępny online, w dowolnym miejscu, zajmuje do 60 minut. Sprawdza umiejętności słuchania, czytania, mówienia i pisania, zgodnie z wymaganiami egzaminów takich jak Pearson English International Certificate, na poziomach A2, B1, B2 oraz C1.

Po ukończeniu testu otrzymasz szczegółowy raport oceniający gotowość egzaminacyjną w poszczególnych umiejętnościach. Mechanizm testu opiera się na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji (AI), podobnych do tych wykorzystywanych w renomowanym egzaminie PTE Academic.

Gotowość do egzaminu z Pearson Readiness Test - klucz do sukcesu w osiągnięciu wymarzonego poziomu językowego!

Zapraszamy do naszej szkoły Lucky School Opole, gdzie oferujemy testy Pearson Readiness.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 728 457 032 lub e-mailem biuro@luckyschool.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej!