Lucky Language Opole”,
Ekspert w nauczaniu
728 457 032

77 553 11 44

biuro@lucky.edu.pl

Kurs angielskiego


Chcesz poszerzyć znajomość, języka a może za dwa miesiące wyjeżdżasz za granicę? Obawiasz się, że nie podołasz? To naprawdę nie jest trudne, gdy uczysz się języka w przyjaznej atmosferze i w pełnym zaufaniu do lektora. Takie właśnie są nasze kursy językowe.


W Lucky Language proponujemy naukę dla dzieci, uczniów i osób dorosłych. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach lub na indywidualnych zajęciach – wybór należy do Ciebie. Prowadzimy kursy językowe z angielskiego i innych języków na różnych poziomach. Odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu, a długość trwania lekcji zależy od wieku uczestników.


Dzieci zapraszamy do świata gdzie nauka języka jest zabawą, a nie obowiązkiem! Na naszych zajęciach nie ma nudy! Doskonale łączymy ćwiczenia językowe z pomysłowymi grami i konkursami!
Kursy językowe dla dorosłych przygotowane są z myślą o osobach pracujących oraz seniorach, którzy potrzebują innego niż młodzież toku nauczania.
Osobną grupę stanowią zajęcia, na których przygotowujemy młodzież do pokonywania wyzwań na kolejnych
etapach edukacji i podczas przygotowań do egzaminów. Tu także nie zabraknie grywalizacji!

Kolejna propozycja to zajęcia indywidualne – Lucky ONE. Te lekcje, to nauka szyta na miarę - Twoją miarę. Podczas korepetycji z angielskiego Lucky ONE, prowadzonych zgodnie z programem nauczania stworzonym specjalnie dla Ciebie, uczysz się indywidualnie z własnym lektorem. Zajęcia Lucky One dotyczą wszystkich języków, a ich długość dostosowana zostaje do wieku ucznia.


Jesteś w dobrych rękach
Lucky You