Lucky Language na targach EDU Opole

W dniach 13-14 marca w opolskim Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym odbędą się pierwsze Targi EDU Opole. Wśród wystawców pojawi się szkoła Lucky Language - Nauka Języka Angielskiego i Korepetycje, wraz ze swoją ofertą edukacyjną skierowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, szkół średnich, techników, studentów oraz dorosłych, a także biznesu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych oraz korepetycjami ze wszystkich przedmiotów na stoisko numer 9 w najbliższy czwartek i piątek w godzinach od 9:00 do 18:00.

Oprócz możliwości spotkania się z naszymi pracownikami, którzy podczas targów będą służyć radą, zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz przedsiębiorców na wykład pod tytułem: „Język obcy w środowisku pracy - nauka i motywacja”, który poprowadzi Dyrektor placówki Lucky Language, Pan Łukasz Strzelecki, w czwartek o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej nr 2, na piętrze Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego.

Uzupełnieniem naszej oferty będzie bogaty program imprez towarzyszących, jakie przygotowane zostały przez organizatora, dla pracowników szkół, i nauczycieli, jak i uczniów.

Targi odbędą się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 158. Dojazd na targi zapewniony jest autobusem linii nr 5.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Opolskie Targi EDU Opole 2014.

• Lucky Language na targach EDU Opole