Kursy językowe i korepetycje

lucky language
Szkoła Lucky Language
to gwarancja sukcesu

Jesteśmy nowoczesną placówką edukacyjną, a nasza oferta dotyczy kompleksowej i rzetelnej nauki języków obcych oraz korepetycji ze wszystkich przedmiotów, dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów, techników, studentów oraz osób dorosłych. Przygotowujemy do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury.

Nasze zajęcia prowadzimy indywidualnie i grupowo w siedzibie naszej szkoły w Opolu przy ulicy Reymonta 18, oraz w domu ucznia na terenie Opola.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych uczniów. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie słuchaczy, dlatego zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, a lektorzy i nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę, są zaangażowani i pełni pasji. Dzięki temu nasi uczniowie uzyskują bardzo dobre rezultaty w nauce.

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego, a na życzenie słuchaczy każdego innego języka obcego.

Wyróżnia nas

Najwyższa jakość prowadzonych zajęć

Dogodne godziny

Małe grupy

Intensywna nauka

Dobrze wykwalifikowana kadra, dla której nauka to pasja

Jakość i metody nauczania

Celem nauki w Lucky Language jest biegłość i swoboda w posługiwaniu się językami obcymi, a w przypadku korepetycji, nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, solidne przygotowanie do egzaminów i sprawdzianów, a także pomoc w odrabianiu lekcji.

Korepetycje z Lucky Language pomogą osiągnąć lepsze wyniki w nauce, rozbudzą zainteresowanie przedmiotem, dodadzą pewności siebie.

Lucky Language współpracuje z rodzicami zapewniając sprawny system bierzącego informowania o postępach w nauce.

Nauka języków obcych, odbywa się metodą komunikacyjną. W nauce języka chodzi przede wszystkim o umiejętność uzyskiwania i przekazywania informacji, poznania funkcji oraz reguł gramatycznych. Celem ostatecznym jest osiągnięcie kompetencji komunikacyjnej, czyli zdolności do posługiwania się językiem w sposób skuteczny i dostosowany do sytuacji.

Metoda komunikacyjna to aktywne uczenie się
poprzez działanie i doświadczenie. Pozwala ona na:
  • Rozwój umiejętności bycia i działania w grupie
  • Budowanie własnego doświadczenia poprzez emocje i działanie
  • Rozwijanie wyobraźni i twórczego rozwiązywania problemów
  • Wzmacnianie wiary w siebie
Uczniowie mają możliwość rozwijania wielu sprawności
językowych i strategii komunikowania się, tj.:
  • Sprawności mówienia, komunikacja i wymowa
  • Rozumienia ze słuchu
  • Komunikacji niewerbalnej
  • Sprawności interakcji
Nauczyciele

Nauczyciele pracujący w szkole Lucky Language są pełni pasji i zaangażowania. Ich entuzjastyczne i profesjonalne podejście do ucznia sprawi, że nauka stanie się przyjemnością i da każdemu wiele satysfakcji.

Pracujemy wyłącznie z nauczycielami, którzy posiadają doświadczenie w uczeniu danego przedmiotu, charakteryzują się ponadprzeciętnym poczuciem humoru oraz otwartością na nowych ludzi. Te wszystkie cechy zebrane razem, kształtują wyjątkową atmosferę, jaka panuje podczas zajęć w szkole Lucky Language.

lucky language
Wszyscy nasi nauczyciele posiadają doskonałą
znajomość swojego przedmiotu oraz wysokie
kwalifikacje potwierdzone dyplomem ukończenia