Witajcie mieszkańcy Odolan i Ulrychowa!

Z dumą ogłaszamy nową inicjatywę edukacyjną dla Waszych dzieci!
    Czy Wasze pociechy rozpoczynają swoją edukacyjną podróż w pierwszej klasie szkoły podstawowej? A może przygotowują się do egzaminu 8-klasisty? Bez względu na wiek i poziom zaawansowania, mamy dla Was idealną propozycję!
    Nasza nowa grupa nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży to unikalna okazja, by poznać język angielski od podstaw lub doskonalić swoje umiejętności.
    Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

• Doświadczeni nauczyciele, którzy tworzą inspirujące lekcje dostosowane do wieku i umiejętności uczniów.
    • Przyjazne i wszechstronne podejście, które angażuje uczniów w naukę poprzez zabawę i ciekawe aktywności.
    • Kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty, aby Wasze dzieci mogły podejść do tego ważnego wyzwania z pewnością siebie.
    • Lokalizacja na ul. Fort Wola 22, piętro 2, gwarantuje wygodny dojazd oraz komfortowe warunki nauki.

To idealna szansa dla Waszych dzieci, by zdobyły cenne umiejętności językowe, które otworzą przed nimi świat pełen możliwości!
    Zapisy trwają na rok szkolny 2023/2024. Nie przegapcie szansy - miejsca są ograniczone!
    Aby dołączyć do naszej grupy i dowiedzieć się więcej, zostawcie komentarz lub wyślijcie prywatną wiadomość. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.
    Kontakt:
    728 457 032  biuro@lucky.edu.pl
    Razem stworzymy językową przygodę, która będzie inspirować i rozwijać Wasze dzieci!