Lucky Language Opole”,
Ekspert w nauczaniu
728 457 032

77 553 11 44

biuro@lucky.edu.pl

Hola Española


Język hiszpański w Opolu! Tylko z Lucky Language. Już od grudnia zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz grupowe z języka hiszpańskiego. Prowadzimy kursy przygotowujące do MATURY rozszerzonej i podstawowej z tego języka. 

Jeśli chcesz zdać MATURĘ, poznać kulturę iberyjską, w prosty sposób nauczyć się komunikacji w codziennych sytuacjach lub nabyć umiejętność czytania prostych tekstów po Hiszpańsku, a może chcesz utrzymać kontakt z językiem. Jeśli odpowiedź na jedno z pytań brzmi „Si” czyli Tak to zapraszamy do Lucky Language w Opolu przy ulicy Reymonta 18.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od A1-C2. To co nas wyróżnia to komfortowe warunki nauki, wykwalifikowani nauczyciele, pasjonaci języka hiszpańskiego oraz ceny dostosowane do Twoich możliwości.

Poznając język hiszpański poszerzysz swoją wiedzę i kwalifikacje oraz zdobędziesz możliwość poznania niezwykłych kultur krajów takich jak: Hiszpania, Meksyk, Kolumbia, Argentyna, Ekwador, Kuba, Panama i wielu innych. 

Zadzwoń do nas, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu 77 553 11 44 lub 728 457 032. Zainteresowanych podjęciem nauki zapraszamy po więcej informacji również do naszego biura w Opolu przy ulicy Reymonta 18/3piętro.

 

Ceny:

Zajęcia indywidualne: 60 min – 50 zł, 90 minut – 60 zł

Zajęcia indywidualne (grupa 5-6 osób): 190 zł/miesięcznie (zajęcia 2 x 90 min tygodniowo).


Galeria zdjęć:

  • Hola Española