Lucky Language Opole”,
Ekspert w nauczaniu
728 457 032

77 553 11 44

biuro@lucky.edu.pl

Korepetycje matematyka


Obawiasz się algebry lub geometrii? A może zauważyłeś, że Twoje dziecko ma problem z przedmiotami ścisłymi? Dla niektórych z nas to trudna dziedzina nauki. Korepetycje z matematyki to w takich przypadkach najlepsze rozwiązanie. Nauczyciele Lucky Language w sprytny i dopasowany do specyficznych trudności i tempa pracy ucznia sposób, pomogą pokonać problemy.


Kłopoty z nauką przedmiotów ścisłych mogą pojawiać się na różnych etapach edukacji. Jednym z ważniejszych jest szkoła podstawowa. Tu poznajemy podstawy, bez których dalsza nauka jest niemożliwa lub trudna. Mimo, że opanowanie tej wiedzy wydaje się nam, dorosłym banalne, często zdarza się, że nie potrafimy pomóc własnym dzieciom. Wtedy przydaje się mądry przewodnik i fachowo przeprowadzone korepetycje.


Matematyka w gimnazjum to równie ważny etap. Kończy go pierwszy poważny egzamin, tzw. sprawdzian gimnazjalny, którego wyniki mają wpływ na przyszłość dziecka. Pomożemy gruntownie powtórzyć i utrwalić materiał lub nadrobić zaległości.


Od 2010 roku jest to również obowiązkowa część egzaminu maturalnego. Każdy licealista musi opanować podstawowe zagadnienia, między innymi z zakresu funkcji, wielomianów czy planimetrii. Gdy zbliża się egzamin niczego nie jesteśmy pewni. Masz wątpliwości, co do stanu swojej wiedzy? Przywrócimy Ci wiarę w siebie. Jesteś w dobrych rękach.
Lucky You


Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszym biurem w Opolu.